ПОСЛУГИ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ НАДАЮТЬ АСЕНІЗАТОРИ ШКІДНИКИ І ВАНДАЛИ

Дата: 18.10.2021 15:30

Останнім часом вже неодноразово на сміттєзвалище в Устивиці асенізаційний автомобіль привозить та зливає нечистоти. Звісно, це жодним чином позитивно не впливає на екологію прилеглих територій,  а днями сталася подія, котра перетнула  всі межі людського свавілля -  відходи життєдіяльності  злили прямо на цвинтар, який розташований на шляху із  села до вже  згаданого сміттєзвалища. Тоді, на жаль, впіймати горе-асенізатора не вдалося. Але 18 жовтня асенізаційний автомобіль знову з’явився на сміттєзвалищі. Про це керівництву громади повідомили небайдужі громадяни. Тож  невдовзі на місце події прибули селищний голова Володимир Даценко із першим своїм заступником Ларисою Онищенко, поліцейські та все ті ж небайдужі громадяни.  Оскільки сміттєзвалище не призначене для зливання нечистот, то надавачу асенізаційних послуг, який вирішив скористатися  цим місцем, як відстійником, доведеться відповісти за свій вчинок. Принаймні, з’ясуванням усіх обставин події, що сталася, займаються правоохоронні органи, результати дізнання будуть передані у відповідні служби і, сподіваємося, винні у правомірному вчинку будуть покарані.

Не таємниця, що чимало мешканців Устивиці потребують послуги асенізаторів, тому замовляють асенізаційні автомобілі за оголошеннями як окремі господарі, так і гуртуючись. Тож, шановні громадяни, замовляючи подібні послуги, поцікавтеся, чи їх надавачі часом не зіллють нечистоти на місце поховання ваших рідних, близьких чи односельців, бо ж, на жаль, у нашій місцевості заробляють гроші асенізатори-негідники, котрі вдаються навіть до вандалізму, перетворюючи у відстійники кладовища та  глумлячись   над пам’яттю померлих.