Гоголівська селищна рада
Миргородського району Полтавської області
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Співпраця для безпеки суспільства!

 

Великобагачанський районний сектор філії Державної установи «Цент пробації» - запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантни та ініціативних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Взаємодіючи із сектором пробації, Ви допомагатимете особам (суб'єкта пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи із необережнос вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які і засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли г етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри і відповідальності. Тобто, поміж відбуттям певного виду покарання, - ця особа метою попередження скоєнню нею нового правопорушення отримуватим комплекс заходів спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окреми проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ (Зако України) «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливосте! визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захис персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актам! що регулюють організацію пробації.

Волонтером пробації може стати фізична особа, яка досягл вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерсько! організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, н добровільній та безоплатній основі. До волонтерської діяльності, пов’язаної і пробацією, не залучаються особи, які мають не погашену чи не зняту установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше булі виключені уповноваженим органом з питань пробації зі складу волонтері] пробації через допущення дій і вчинків, які негативно вплинули на репутацій волонтера пробації, уповноваженого органу з питань пробації, порушили прав; суб’єктів пробації.

Волонтер пробації під час здійснення своїх повноважень має право на:

  • безпечні і належні умови здійснення волонтерської діяльності, зокрема отримання достовірної, точної та повної інформації про порядок та умов! провадження волонтерської діяльності;
  • перебування на території і в приміщеннях підприємств, установ ті організацій за дозволом їх керівників або уповноважених ними осіб;
  • участь у відвідуванні суб’єктів пробації за місцем їх роботи або навчання:
  • проведення зустрічей із суб’єктами пробації з метою здійснення заходІЕ соціально-виховної роботи;
  • захист своїх прав відповідно до законодавства;
  • інші права, передбачені договором та законодавством.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом із нашим сектором може приєднатися до співпраці. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися до Великобагачанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області за адресою : вул. Шевченка, 67, сел. Велика Багачка Полтавська область. 1 ел. 0951830125 email : pl6@probation.gov.ua С подіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку суспільства.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано