КУЛЬТУРНЕ ДОЗВІЛЛЯ В УСТИВЛЯН БУДЕ

Дата: 09.02.2021 08:25

З весни минулого року, відколи в Устивицькому СБК сталася пожежа, мешканці села позбавлені можливості переглянути цікаві і змістовні концертні програми, підготовлені як працівниками культури та аматорами місцевої сцени, так і аматорами-гастролерами - обдарованими митцями із сусідніх населених пунктів. Звісно, всі устивляни мріють про відбудований чи новий будинок культури, але на даному непростому етапі становлення громади, на останнє розраховувати, принаймні в найближчі кілька років, не варто, а люди постійно бажають приємного занурення у світ мистецтва, то керівництво Гоголівської громади вирішило тимчасово проводити культурно-масові заходи в актовій залі Устивицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. А якби максимально розмежувати залу із закладом освіти, прийняли рішення зробити до неї окремий вхід. Завдяки небайдужості голові СФГ "Хан" та директору ПП "Агроцентр -2010" Григорію Сергійовичу Хану, та майстерності працівникам з благоустрою реалізувати задумане вдалося досить швидко. Щедрий меценат Григорій Хан виділив на придбання вікна та дверей понад 20 тисяч гривень, а працівники з благоустрою якісно вставили їх замість старих і давно зношених.
Тож керівництво Гоголівської ОТГ та всі устивляни щиро дякують Вам, Григорію Сергійовичу, за небайдужість, турботу про односельців і їх змістовне дозвілля. Здоров'я Вам і успіхів в усіх добрих справах!

БУЛО...

СТАЛО!