СПОРТИВНИЙ УСПІХ ГОГОЛІВСЬКИХ СИЛАЧІВ

Дата: 10.02.2021 11:28

Минула субота, 6 лютого, принесла спортивний успіх двом гоголівським силачам, які взяли участь у чемпіонаті Полтавської області з армрестлінгу серед дорослих і виступили у ваговій категорії до 90 кг.
Завідувач військово-облікового бюро Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Антон Каплун став другим у своїй ваговій категорії в боротьбі на праву руку, а його земляк - вчитель фізичного виховання Гоголівської ЗОШ І- ІІІ ступенів Володимир Драчевський  в тій самій ваговій категорії здобув "срібло" у боротьбі на ліву руку.
Вітаємо наших спортсменів із цими вагомими спортивними досягненнями та бажаємо їм багато славних перемог у наступному!