ПРОБЛЕМА НЕЯКІСНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Дата: 15.02.2021 14:07

У понеділок, 15 лютого, на прийом до селищного голови прибули мешканці  кількох будинків ( 26, 28, 30) по вулиці Каштанова в Гоголевому. Вони потерпають від холоднечі у своїх оселях, попри те, що сплачують за теплопостачання близько пів пенсії. Люди у відчаї, адже в окремих квартирах температура повітря знижується до 12 градусів, а серед мешканців горе-будинків чимало літніх і хворих громадян. Прибулі на прийом прохали селищного голову посприяти у  з"ясуванні причини такого розподілу тепла,адже в будинку у різних квартирах  температура повітря відрізняється. Володимир Даценко уважно вислухав громадян, повідомив, що знайомий з ситуацією, та порадив відвідувачам звернутися до депутатів з приводу створення компетентної комісії. В будь-якому разі, запевнив селищний голова, будуть вжиті заходи із усунення ситуації, що склалася із теплопостачанням на вул. Каштановій.
Крім цього, одна із відвідувачок заявила про те, що по вулиці Котляревського вже  вкотре не розчистили дорогу від снігу, що створює великі незручності її мешканцям. Селищний голова знову ж таки порадив з подібними проблемами звертатися до депутатів селищної ради, а вже вони повідомлятимуть про них керівникам ОТГ.