ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, НЕБАЙДУЖІ ГРОМАДЯНИ!

Дата: 17.02.2021 11:27

На виконання  п. 8 доручення голови обласної державної адміністрації, дані на нараді з питань щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ іНС  від 10 лютого 2021 року та за підсумками позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області від 10 лютого 2021 року, прохаємо вас під час ускладнення погодніх умов через пониження температури та снігопади посилити нагляд за дітьми, не випускати їх без потреби з дому, приділити особливу увагу дітям із родин, що перебувають у складних життєвих обставинах, літнім людям, інвалідам тощо, аби не допустити їх обмороження та загибелі у період низьких температур.
У Гоголівському територіальному центрі надання соціальних послуг ( смт. Гоголеве, вул. Горєва, 30) створено пункт обігріву, активізовано роботу соціальних працівників із забезпечення людей похилого віку продуктами харчування, створено гарячу лінію ( номери телефонів - 066-323-34-71 та 095-183-41-570, на яку за наданням соціальної допомоги можна звертатися цілодобово!
Бережіть себе і своїх земляків!
Виконавчий комітет Гоголівської селищної ради.