ПОДІЇ У ШКОЛАХ ГРОМАДИ

Дата: 19.02.2021 14:20

ВІДКРИТІ ЗАХОДИ ТА УРОКИ В ГОГОЛІВСЬКІЙ ЗОШ

У Гоголівській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели відкриті заходи та уроки до Дня вшанування пам"яті Небесної сотні та Міжнародного дня рідної мови.
Класний керівник 10 класу  Юлія Павлівна Дівіріч провела відкриту годину спілкування, на якій учні відвідали Музей Слави, а також відкритий урок "Небесна сотня у наших серцях".
А Людмила Дмитрівна Каленіченко провела для дев"ятикласників відкритий тематичний урок "Буду я навчатись мови золотої".
На всіх цих уроках та заходах була присутня спеціаліст відділу освіти Світлана Филипас.

Фото без описуФото без описуФото без описуДЕНЬ ГЕРБА В УСТИВИЦЬКІЙ ШКОЛІ
Сьогодні у школі, як і в Україні, відзначали День Державного Герба. 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю постановою Державний герб незалежної України.  Ним став золотий Тризуб на синьому щиті.
Тризуб – немов сім’я єдина,
де тато, мама і дитина
живуть у мирі і любові
На Україні вольній, новій.
Цій події були присвячені заходи,які були проведені для учнів 1-11 класів.