ЩОБ ДІТИ РОСЛИ ЗДОРОВИМИ

Дата: 24.02.2021 13:39

24 лютого  головний спеціаліст відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Наталія Гоголь провела  зустріч із восьмикласниками Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на якій розповіла школярам про шкідливий вплив на здоров’я  наркотиків, алкогольних напоїв, шкідливої  їжі, у невимушеній розмові пропагувала здоровий спосіб життя, навчала, як відмовити тим, хто пропонує спробувати наркотики, алкоголь, пігулки, спонукає до дій, котрі можуть бути небезпечними для здоров’я чи життя. На зустрічі була присутня провідний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітату Гоголівської селищної ради Тетяна Додух.

Які ж вони, 9 способів сказати «Ні»?

1. Мені це не потрібно.
  2.  Я не в настрої, тому не хочу це пробувати.
  3. Ні, я не хочу неприємностей.
  4. Коли мені це знадобиться, я дам тобі знати.
  5. Я таких речей боюся.
  6. Це лайно не для мене.
  7.  Ні, дякую, у мене на це алергія.
  8. Я не думаю, що мені потрібно це починати.
  9. Я хочу бути здоровим!

Навчіть своїх дітей відмовлятися від непотрібного та шкідливого, і вони виростуть здоровими та щасливими!