ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРАЦЮВАВ У ГОГОЛЕВОМУ

Дата: 25.02.2021 16:05

25 лютого у приміщенні Гоголівської селищної ради особистий прийом громадян проводив депутат Полтавстької обласної ради, представник політичної партії "За майбутнє"  Олексій Матюшенко. Він також зустрівся із депутатом Миргородської районної ради Володимиром Лейком, депутатом Гоголівської селищної ради Євгенієм Цисем та керівництвом нашої громади. На зустрічі не обійшли увагою жодну сферу, Олексій Матюшенко  поділився своїм досвідом із розбулови Гадяцької громади, пообіцяв надати правову допомогу стосовно створення в правовому полі на базі школи  в Устивиці культосвітнього центру- школа, будинок культури, бібліотека, посприяти у введенні в експлуатацію АЗПСМ в Гоголевому та в тому, аби до неї  все ж потрапив обіцяний автомобіль, а також проконтролювати черговість Гоголівської ОТГ на отримання шкільного автобуса.  . Депутат обласної ради озвучив свою думку щодо підтримання підвищення орендної плати за землю та підтвердив правильність рішення продавати право оренди на аукціоні. Депутат Гоголівської селищної ради Євгеній Цись підняв питання щодо тарифів на теплопостачання в окремих будинках Гоголевого, а Олексій Матюшенко пообіцяв обговорити цю проблему із обласним керівництвом нафтогазу. Депутат Миргородської районної ради Володимир Лейко наголосив на тому, що він із колегами-однопартійцями вимагатиме, аби залишок із бюджету Великобагачанського району Миргородська райрада розподілила справедливо, і Гоголівська селищна рада отримала з нього гідну частину.