НЕ ГУБІТЬ БДЖІЛ!

Дата: 02.03.2021 16:27

До відома всіх землекористувачів Гоголівської ТГ!

Одним  із важливих питань при застосуванні пестицидів є попередження отруєння бджіл та іншої корисної ентомофауни.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області звертається з проханням про проведення  цих робіт завчасно повідомляти пасічників, громадські організації, сільськогосподарські, фермерські господарства.

Наступним кроком у цьому спрямуванні  є вчасне реагування при зверненні пасічників щодо отруєння бджіл пестицидами.

Одним із чинних підзаконних актів, які регламентують  як профілактику отруєння бджіл пестицидами є « Інструкція з профілактики отруєння бджіл пестицидами » від 14.06.1989 року.