ПЕРШЕ ВИЇЗНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН У МАТЯШІВЦІ ПРАЦІВНИКАМИ ТЕРЦЕНТРУ

Дата: 04.03.2021 15:45

У четвер, 4 березня, працівники  територіального центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Гоголівської селищної ради (перукар, медсестра та робітник із комплексного обслуговання) на чолі з директором Олексієм Зінченком працювали на виїзді у Матяшівському  старостаті. Там перукар у виділеній для цього кімнаті Матяшівського старостату надала послуги 12 особам, яким перед обслуговуванням медсестра виміряла температуру, а робітник із комплексного обслуговування  допоміг трьом мешканцям старостинського округу - полагодив замок на вхідних дверях, спиляв гілку, що заважала господарю, та вирубав поросль на садибі самотньої жінки поважного віку. Відрадно, що під час обслуговування населення були дотримані всі карантинні вимоги.
Директор терцентру Олексій Зінченко висловлює щиру вдячність Матяшівському старості Ларисі Раківненко за співпрацю та допомогу в організації виїзного обслуговування громадян. Наступного разу працівники терцентру завітають у Матяшівку 31 березня. Також керівник терцентру сподівається налагодити тісну співпрацю зі старостами Устивиці і Михайлівки та щомісяця влаштовувати виїзні обслуговування мешканців і цих сіл Гоголівської селищної ради.