ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 05.03.2021 10:29

ШАНОВНЕ ЖІНОЦТВО ГОГОЛІВСЬКОЇ ТГ!
Щиро вітаю вас із прекрасним весняним святом - Міжнародним жіночим днем 8 Березня - святом весни, краси і кохання !
Зичу усім вам міцного здоровя, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай здійснюються всі мрії, бо бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.
Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!
Зі святом, рідні, кохані, незрівнянні, чарівні! Хай весна живе у ваших серцях щодня, в кожну пору року, за будь-якої погоди. А гарний настрій хай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви. З 8 Березня!

З повагою Володимир ДАЦЕНКО,
Гоголівський селищний голова.