СВЯТКУВАЛИ У ТЕРЦЕНТРІ

Дата: 05.03.2021 15:05

5  березня у територіальному центрі надання соціальних послуг виконавчого комітету Гоголівської селищної ради відбулося святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня. До запрошених  на захід із гарною святковою концертною програмою завітали працівники та аматори Гоголівського та Матяшівського будинків культури і подарували всім присутнім справжній океан позитивних емоцій.  На жаль, через діючий в Україні карантин, у терцентрі теж змушені були дотримуватися всіх його вимог. Оскільки приміщення, призначене для святкувань, невелике, то на  урочистості запросили лише 15 осіб.  Якщо ж карантинні обмеження з часом скасують, то на подібні заходи, котрі у закладі планують проводити до всіх свят, запрошуватимуть більше глядачів. Наразі ж варто з розумінням поставитися до вимушених обмежень, намагатися не перебувати у великих гуртах, берегти власне здоров’я та життя і здоров’я та життя своїх ближніх.

Зі святом весни і краси, дорогі жінки територіальної громади! Будьте  здорові, щасливі і на добро багаті!