ЖІНОЦТВО ГОГОЛІВСЬКОЇ ТГ ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ ВІТАЛИ КОНЦЕРТНОЮ ПРОГРАМОЮ

Дата: 06.03.2021 23:49

6 березня у Гоголевому концертною програмою "Кажуть, що все на світі від жінки" вітали представниць прекрасної половини людства всієї територіальної громади. Робили це майстерно, зі смаком, любов"ю івеликою повагою чоловіки-аматори сцени та працівники культури. Звучали гарні слова, улюблені пісні, вірші, гумор. І все вщент наповнене коханням, зізнаннями, захопленням вродою і мудрістю жінки, любов"ю до матері. Неперевершеними були ведучі концертної програми  В"ячеслав Рубан та Олександр Музальов, співаки Володимир Драчевський, Костянтин Шиян, Анатолій Снігур, Петро Волошин, Сергій Теличко, Сергій Мереуца, чоловічий вокальний ансамбль "Толока" у складі Анатолія Снігура, Сергія Теличка, Миколи Кирика, Віктора Петренка, Сергія Мереуци, Петра Волошина, Володимира  Драчевського, місцевий поет-аматор Володимир Романюк та юний гуморист Назар Годненко. До вітань та найкращих побажань жіноцтву Гоголівської громади долучилися депутат Полтавської обласної ради Оксана Винниченко та заступник селищного голови Юрій Никоненко.
Без сумніву, концертна програма сподобалася всім присутнім на ній, а представниці прекрасної половини людства відчули себе коханими, любимими, жаданими і неповторними. Тож дякуємо нашим артистам за гарний настрій, створений їх неперевершеною майстерністю, і з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі із мистецтвом.
Зі святом весни вас, любі жінки, з 8 Березня!