ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 10.03.2021 09:41

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
Днями відбулося засідання виконавчого комітету Гоголівської селищної ради, на якому були прийняті важливі для благоустрою населених пунктів громади рішення. Насамперед, мова йшла про впровадження пілотного проєкту, за яким в усіх населених пунктах громади мають бути встановлені сміттєві баки для пластикових пляшок та скла. Планується, що ці баки будуть встановлені не на вулицях під дворами, а у спеціально відведених для цього місцях: в Гоголевому на території лікарняного двору біля гаражів, а також у селах - поблизу старостатів, аби техпрацівникам було зручно підтримувати біля них належний порядок. При цьому керівники ТГ та члени виконкому, сподіваючись на свідомість та розуміння громадян, звертаються до всіх із проханням дотримуватися правил користування баками для пет-пляшки і скла та не засмічувати їх побутовими відходами.
Крім цього, на засіданні виконкому прийняли рішення про початок весняної обрізки дерев на територіях дитсадків, шкіл, парків, вулиць  з метою благоустрою населених пунктів та підвищення безпеки перебування  у громадських місцях. Робитимуть це працівники благоустрою з дотриманням правил техніки безпеки.
Тож, шановні мешканці громади! Давайте разом робити населені пункти чистими, зручними і безпечними для проживання!