ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ТА КОМІСІЇ ТЕБІНС

Дата: 15.03.2021 17:00
Кількість переглядів: 2037

15 березня відбулися засідання виконавчого комітету Гоголівської селищної ради та комісії ТЕБ іНС, на яких у зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася в Устивиці 15 березня цього року,  спричиненою нею  соціальною напругою на території громади і карантином, було запропоновано відтермінувати прийом та розгляд заяв громадян на виділення у приватну власність земельних ділянок для ведення ОСГ, що поступили у земельний відділ, до завершення терміну карантину.

Для розгляду даного питання у п’ятницю, 19 березня, на 9. 00 годину планується скликати позачергову сесію селищної ради, про це буде повідомлено додатково.