ПРО САНЕПІДСИТУАЦІЮ В ГОГОЛІВСЬКІЙ ТГ

Дата: 16.03.2021 13:20

Про санепідситуацію по Гоголівській ТГ 3 6 по 12 березня 2021 року

Миргородський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» інформує Вас про те, що за 10-й тиждень 2021 року по Гоголівській ОТГ не зареєстровано випадків інфекційних захворювань, що передбачені наказом МОЗ України №1726 від 30.07.2020 р„ крім COVID-19 та ГРВІ.

З початку реєстрації коронавірусної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS- COV-2, у Гоголівській ОТГ зареєстровано 104 лабораторно підтверджених випадоків, з них: с. Гоголеве - 62, с. Матяшівка - 16, с. Михайлівка - 2. с.Устивиця - 24. За звітний період - 2 випадки

Одужали від COVID-19 з початку реєстрації 100 захворілих, продовжують лікування - 4 особи.

Померло від COVID-19 -1 особа (смт.Гоголеве).

В усіх осередках COVID-19 працівниками Миргородського МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» проведено епідеміологічне розлідування, встановлено коло контактних осіб, підготовлені рекомендації в лікувальні заклади по проведенню медичного спостереження за контактними.

Згідно моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ, проведеного Миргородським МВПЛД, в Великобагачанеькому районі за період з 06.03.2021 р. по 12.03.2021 р. на гострі респіраторні інфекції та грип захворіло 78 осіб, інтенсивний показник захворюваності склав 326,5 на 100 тис. населення, що на 7,2 % нижче показника минулого тижня та в 1,2 рази нижче аналогічного показника минулого року. Захворюваність нижче базового рівня.

Захворіло дітей віком до 17 років 29 осіб, що складає 37,1 % від усіх захворілих.

За даними центру первинної медико-санітарної допомоги за минулий тиждень вакцинація проти грипу не проводилася.

М. Олефір,

завідувіач Миргородського МВПЛД

ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України".