САНЕПІДСИТУАЦІЯ В ГОГОЛІВСЬКІЙ ТГ З 13 ПО 19 БЕРЕЗНЯ

Дата: 23.03.2021 10:03

Миргородський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» інформує Вас про те, що за 11-й тиждень 2021 року по Гоголівській ОТГ не зареєстровано випадків інфекційних захворювань, що передбачені наказом МОЗ України №1726 від 30.07.2020 р., крім COVID-19 та ГРВІ.
З початку реєстрації коронавірусної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS- COV-2, у Гоголівській ОТГ зареєстровано 113 лабораторно підтверджений випадки, з них: с. Гоголеве - 66, с. Матяшівка - 21, с. Михайлівка - 2. с.Устивиця - 24. За звітний період - 9 випадків. Випадки зареєстровані в таких колективах - с.Гоголеве (Укрзалізниця - 1 випадок), с.Матяшівка - ПАТ «Укрнафта», ТОВ «Білоцерківська агропромислова група», Матяшівська ЗОНІ (кухар).

Одужали від COVID-19 з початку реєстрації 100 захворілих, продовжують лікування - 12 осіб.
Померло від COVID-19 -1 особа (с.Гоголеве).
В усіх осередках COVID-19 працівниками Миргородського МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» проводиться епідеміологічне розлідування, встановлюється коло контактних осіб, готуються рекомендації в лікувальні заклади по проведенню медичного спостереження за контактними.
Згідно моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ, проведеного Миргородським МВПЛД, в Великобагачанському районі за період з 13.03.2021 р. по 19.03.2021 р. на гострі респіраторні інфекції та грип захворіло 95 осіб, інтенсивний показник захворюваності склав 397,7 на 100 тис. населення, що на 17,9 % вище показника минулого тижня та в 1,13 рази вище аналогічного показника минулого року. Захворюваність нижче базового рівня.
Захворіло дітей віком до 17 років 38 осіб, що складає 40 % від усіх захворілих. Госпіталізовано до відділень КНП «ВЦЛ» 7 осіб,що становить 7,36% від всіх захворілих.
За даними центру первинної медико-санітарної допомоги за минулий тиждень вакцинація проти грипу не проводилася.
Завідувач Миргородського МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України»
М.В.Олефір.