ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 26.03.2021 15:21

До уваги громадян!

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», стосовно систематизації інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, прохаємо  вас звернутися до землевпорядних організацій з метою здійснення розробки відповідних документацій із землеустрою (з урахуванням положень статей 26 та 55 Закону України «Про землеустрій») для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Тетяна ТРОНЬКО,

в.о. начальника відділу ГУ Держгеокадастру  у Великобагачанському районі.