Звітує відділ соціального захисту населення

Дата: 31.03.2021 13:13

Працівники відділу соціального захисту населення Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради в останній день березня підбили підсумки роботи підрозділу з часу початку його роботи.

Так, всього із заявами до відділу соцзахисту в лютому і березні цього року звернулося 145 громадян. Із них із заявами на державну соціальну допомогу – 63,  на субсидію – 28, на отримання пільги – 2, на видачу посвідчення багатодітної родини – 5, на виплату компенсації за  пільговий проїзд учасникам бойових дій – 2. Крім того, за цей період працівниками відділу соціального захисту населення було надано громадянам  45 очних консультацій та постійно проводиться консультування жителів громади у телефонному режимі.