До уваги мешканців Гоголівської громади!

Дата: 06.04.2021 08:51

АТ «Ощадбанк» повідомляє, що питання про встановлення банкомату на території громади можливо розглядати лише після того, як 300 ( чи й більше)  осіб перейде на обслуговування із отримання заробітної плати до "ОЩАДБАНКУ".

Також у 2021 році банк бере участь у Державній цільовій економічній програмі енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2021 роки, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 01. 03. 2010 №243.

Додатково повідомляємо, що в банку  діють найкращі умови кредитування для клієнтів, які отримують зарплату в нас.

Інструкція щодо можливих звернень позичальників для участі у Державній програмі енергоефективності через веб сайт АТ «Ощадбанк» www.oschadbak.ua

Потенційний позичальник може подати звернення щодо отримання кредиту в рамках програми через офіційний сайт АТ «Ощадбанк» за посиланням:

https:// www.oschadbak.ua/ua/private/loans/oschad_home

УВАГА! ПЕРЕВАГА ПРИ РОЗГЛЯДІ ЗАЯВОК НАДАЄТЬСЯ КЛІЄНТАМ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТУ В АТ «ОЩАДБАНК»!