ОСВІТЯНСЬКІ БУДНІ

Дата: 07.04.2021 10:43

6 квітня  відбулося засідання атестаційної комісії 2 рівня відділу освіти Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради. Всі педагогічні працівники, котрі атестувалися у цьому навчальному році, відповідають займаним посадам і підвищили або підтвердили кваліфікаційний рівень «спеціаліст вищої категорії». Всі вони отримали Грамоти відділу освіти Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради за високий професіоналізм і сумлінну працю.

Вітаємо з успішним проходженням атестації  Наталію Володимирівну Шевченко, Світлану Пилипівну Литвин, Світлану Віталіївну Кальник, Галину Миколаївну Стельмах, Людмилу Володимирівну Жемелу та Аллу Василівну Сідляк і бажаємо їм творчої наснаги, успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, міцного здоров’я і щодня гарного настрою!