Шановні мешканці Гоголівської громади!

Дата: 07.04.2021 16:47

Задовольняючи цікавість окремих наших земляків, Виконавчий комітет Гоголівської селищної ради повідомляє, що вся деревина зі спиляних у населених пунктах громади дерев була безкоштовно роздана громадянам, які зверталися із подібним проханням до працівників з благоустрою та керівництва селищної ради.  Дровами ніхто не торгував, і ніхто з цього не збагатився. Ви ж активні і небайдужі, тож мусите знати, хто із ваших односельців скористався можливістю безкоштовно заготовити собі дрова для опалення осель, а разом із тим посприяв прибиранню територій, на яких дерева були кроновані чи спиляні, і щиро за них порадіти.