УСТИВИЦЬКА ШКОЛА ЗМІНЮЄТЬСЯ!

Дата: 14.04.2021 09:53

Устивицька школа та її подвір'я продовжують змінюватися. Днями на в'їзді у шкільний двір з'явилися ворота, які відразу ж пофарбували тезпрацівники навчального закладу. Також пояскравішали  турники на спортивному майданчику. Особливо ж приємно, що відбулося озеленення території. Біля школи висадили саджанці берези і сосни. Вже зараз вони радують око, а через кілька років, якщо за саджанцями доглядати, берегти їх від спеки та рук варварів, біля навчального закладу буде справжня паркова зона, де легко дихатиметься та відпочиватиметься і дітям, і дорослим устивлянам.

В. о. директора Устивицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрій Кальник висловлює щиру вдячність депутатові Гоголівської селищної ради Олександрові Рудичу за допомогу у придбанні фарби та сподівається на подібну співпрацю з іншими керівниками сільгосппідприємств громади.