ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ!

Дата: 14.04.2021 15:49

Управління соціального захисту населення Миргородської районної державної адміністрації інформує, що
у зв’язку з численними зверненнями мешканців району, управління соціального захисту населення Миргородської районної державної адміністрації повідомляє, що станом на 14 квітня 2021 року перерахування коштів по виплаті пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі за березень 2021 року було здійснене отримувачам пільг та субсидії лише на поштові відділення.
На банківські установи фінансування затримується у зв’язку з відсутністю кошторисних призначень та асигнувань в
Полтавській області на квітень 2021 року.
За додатковою інформацією мешканці району можуть звертатися на «гарячу» телефонну лінію відділу з питань надання державних соціальних допомог, субсидій, інших видів соціальної підтримки населенню № 1 (смт.В.Багачка)- Тел.(05345) 9-13-61.
(обслуговує населення: Білоцерківської, Беликобагачанської і Гоголівської територіальних громад).