Інформує Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

Дата: 15.04.2021 14:44

Питання надання житлових субсидій та пільг постійно перебуває на особливому контролі у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.
- Субсидії за березень 2021 року призначено 163,6 тис. сімей, пільги на оплату житлово-комунальних послуг - 59,9 тис. пільговиків.
- З 5 квітня 2021 року розпочата виплати субсидій та пільг через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» на суму 118,6 млн. грн.
- 15 квітня 2021 року в область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій через банківські установи на загальну суму 187,3 млн.грн.
- Кошти будуть перераховані в одноденний термін на вкладні рахунки одержувачів у банківських установах.
- Житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг за березень 2021 року профінансовано в повному обсязі.