ПРИЗОВНИКИ ВІДБУЛИ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

Дата: 19.04.2021 16:07
Кількість переглядів: 2051

У квітні четверо призовників із Гоголівської селищної ради  Євгеній Береза, Євгеній Юрченко та Дмитро Заяць з Устивиці і Микола Горбань з Михайлівки стали військовослужбовцями строкової служби. Наразі вони направлені в обласний військкомат на розподіл. У зв’язку із карантином всі вони за рахунок селищної ради отримали по 30 захисних масок, антисептик та по 200 гривень. На службу новобранців проводжали представники Великобагачанського військкомату, завідувач військово-облікового бюро Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Антон Каплун та, звичайно ж, батьки і родичі молодих солдатів. Успішної вам служби, земляки!