ВПОРЯДКОВАНІ КЛАДОВИЩА У СЕЛАХ ГРОМАДИ

Дата: 20.04.2021 10:23

Весна стрімко увійшла у свої права: зазеленіли гаї, сади, парки. Але, разом з тим, зараз, як ніколи, помітні ті місця, котрі потребують негайного прибирання. Саме до останніх належать кладовища, особливо хутірські і старі поховання на сільських цвинтарях. Вони навесні стоять у густому сухостої, окремі могили заросли чагарниками, окремі лавки і столи зруйнував час, тож все це вимагало втручання людей. У Гоголівській селищній раді обов’язок із наведення ладу на кладовищах поклали на працівників благоустрою, які успішно впоралися поставленим завданням, прибравши всі цвинтарі на території старостатів і в самому Гоголевому. Тепер на місцях останнього прихистку наших покійних земляків зазеленіла трава, вони очищені від сміття. Родичам похованих варто підтримувати могили в порядку та, за можливості, відмовитися від використання на кладовищах штучних квітів, які не стільки прикрашають поховання, скільки шкодять довкіллю.