22 квітня – Міжнародний день Землі.

Дата: 22.04.2021 13:38

22 квітня – Міжнародний день Землі. Вже стало традицією саме цього дня озеленювати, впорядковувати  і прикрашати рідну землю.  Так зробили цьогоріч в Устивицькій та Гоголівській школах.

В Устивиці вчителі, підтримавши в. о. директора школи Юрія Кальника, за власні кошти придбали 20 кущів троянд та висадили їх на шкільному подвір’ї.  А в Гоголевому так вчинили техпрацівники школи – купили і висалили троянди, а депутат Гоголівської селищної ради Світлана Коляда придбала 4 туї, які теж були висаджені  біля навчального закладу.

Дякуємо всім ініціативним, небайдужим та щедрим вчителям, працівникам шкіл та депутатці за те, що вони прагнуть прикрасити життя  односельців, особливо дітей – нашого майбутнього.