У ТЕРЦЕНТРІ ВШАНУВАЛИ ПІДОПІЧНИХ - УЧАСНИКІВ ТА ДІТЕЙ ВІЙНИ

Дата: 07.05.2021 13:29

День Перемоги – одне з найулюбленіших свят українців усіх поколінь, адже воно нагадує всім про те, що сила і мужність нашого народу – нездоланні, здатні побороти будь-якого ворога. У ці передсвяткові дні особливо хочеться огорнути душевним теплом і синівською увагою всіх тих, чиє життя обпалила війна. З великим нетерпінням щороку ветерани, учасники та діти війни чекають відзначення Дня Перемоги, а вдячні нащадки завжди намагалися створити для них святкову атмосферу: обдарувати весняними квітами і піснями воєнних років, пригостити солдатською кашею, поспілкуватися, послухати незабутні спогади про минулі лихоліття.

На жаль, вже другий рік поспіль через пандемію коронавірусної хвороби святкування Дня Перемоги проходять в он-лайн режимі. Однак очевидців війни без уваги не залишили. Так і цьогоріч напередодні 9 Травня  до сімдесяти  своїх підопічних – учасників та дітей війни завітали працівники Територіального центру надання соціальних послуг Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради із привітаннями, квітами, солдатською кашею  (звареною робітниками терцентру) та пасхальними наборами. Директор закладу Олексій Зінченко побував в усіх населених пунктах громади і відвідав усіх учасників та інвалідів війни, що обслуговуються у терцентрі, дітям війни подарунки  передали соціальні робітники. Олексій Павлович щиро дякує небайдужим спонсорам, котрі долучилися до святкової акції та допомогли у придбанні подарункових наборів підопічним терцентру, а саме: Галині Марченко, Наталії Гончаренко, Олександру Карпенкові, Наталії Ставній, Лілії Пипі, Наталії Лобурець та Лілії Хорольській.

З Днем Великої Перемоги, вас, дорогі ветерани, учасники та діти Другої світової! Зі святом, шановні земляки!