ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ

Дата: 09.05.2021 08:34
Кількість переглядів: 1251

Фото без опису

У переддень Великої  Перемоги керівники Гоголівської громади вшанували пам'ять полеглих у боях Другої світової війни. До пам'ятників захисникам Вітчизни  в усіх населених пунктах поклали квіти заступники селищного голови Лариса Онищенко та Юрій Никоненко і секретар селищної ради Людмила Писаренко. Вони вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання. Вічна пам'ять тим, хто захистив світ від нацизму!

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано