НАСТАЛА ПОРА КОСІННЯ

Дата: 13.05.2021 15:54

Цими весняними днями працівники благоустрою мають багато роботи, адже молода трава росте дуже швидко, тож потрібно встигнути покосити її в громадських місцях, аби вони мали доглянутий вигляд.  Вчора й сьогодні благоустрійці  обкошували узбіччя центральних доріг в Гоголевому й Устивиці, дитячі майданчики , біля кладовищ, пам’ятника і церкви  на центральній садибі.  На наступному тижні працівники благоустрою коситимуть траву у Матяшівці та Михайлівському старостаті. Сподіваємося, мешканці всіх населених  пунктів селищної ради подбають про прилеглі до своїх дворів території, покосять біля них траву, бур’яни та не смітитимуть на вулицях своїх сіл.