ВРЯТУВАЛИ "ПОТОПЕЛЬНИКА"...

Дата: 14.05.2021 11:40

Фото без опису13 травня до старости села Устивиця Артема Вільхового звернувся мешканець населеного пункту та повідомив про те, що по сусідству з його садибою, на занедбаному дворі у старий відкритий колодязь впала собака, її гавкіт чути звідти вже майже добу. На порятунок невдахи кинулися працівники  благоустрою та, доклавши чимало зусиль, витягли тварину, яка довгий час перебувала на глибині майже 10 метрів та вижила лише завдяки дошці, котра теж плавала у воді, та небайдужості працівників благоустрою, котрих тепер із впевненістю можна назвати ще й рятувальниками.

Шановні мешканці населених пунктів громади! Раптом ви знаєте старі двори, де є відкриті колодязі, накрийте їх дошками, шифером або ж повідомте про цю небезпеку старості села, адже у смертельні пастки можуть потрапити не лише тварини, а й люди. Бережіть власні життя і життя своїх близьких!