ПРАЦЮВАЛА ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ

Дата: 14.05.2021 11:44

13 травня відбулося засідання постійної земельної комісії Гоголівської селищної ради. Одним із питань, представлених на розгляд членів комісії було звернення громадянки П., жительки Гоголевого, стосовно надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення ОСГ, площею 0,5 га з цільовим призначенням для сінокосіння та випасання худоби, яка розташована за адресою : с. Устивиця, вул. Оболонська, 26 А та перебуває в оренді громадянина К. Згідно Генерального плану села Устивиця, на земельній ділянці, яку бажає отримати у власність громадянка П., знаходиться  водний об’єкт.

Для огляду ділянки та детального вивчення питання члени земельної комісії виїхали за вказаною адресою.  При обстеженні земельної ділянки були виявлені порушення чинного законодавства, а саме: діяльність, що призвела до зняття поверхневого шару грунту ( кадастровий номер – 5320285301:01:001.0454) .  На даній ділянці створено штучний водний об’єкт ( ставок) без належних документів та дозволів, що суперечить земельному законодавству та умовам договору. Про це був складений відповідний акт, який буде направлено  до відповідних органів.