ГАРЯЧА ПОРА У РОБІТНИКА ТЕРЦЕНТРУ З КОМПЛЕКСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Дата: 17.05.2021 13:53

У робітника  з комплексного обслуговування територіального центру надання соціальних послуг Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради  Василя Сеня настала гаряча пора косіння трави, адже йому потрібно обслужити підопічних закладу в усіх населених пунктах громади, покосивши траву у дворах і біля них. За  день він може викосити на чотирьох садибах. Вже надавав ці послуги мешканцям Устивиці й Гоголевого, люди залишилися задоволеними і щиро вдячними робітнику терцентру та його директору Олексію Зінченку, який власним автомобілем вивозить Василя Сеня до підопічних, що мешкають  в інших населених пунктах громади. Вже цього тижня проведуть виїзне обслуговування громадян у Матяшівці, а робітних з комплексного обслуговування коситиме у підопічних у дворах і біля них, не обминуть увагою і жителів Михайлівського старостату. Працівники терцентру роблять все від них залежне, аби покращити якість життя своїх підопічних, зробити їх щасливішими.