ПРОХОДЯТЬ ЗМАГАННЯ У ВЕЛЬБІВЦІ

Дата: 28.05.2021 14:06

28 травня на базі оздоровчого табору “Горизонт” Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є. Кочергіна розпочався Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів місцевих рад усіх рівнів та працівників органів місцевого самоврядування Полтавської області.

Загалом, у чемпіонаті зареєструвались близько 150 учасників. Команди сформували за віком. Честь Гоголівської громади захищала команда у складі директора Устивицької ЗОШ Юрія Кальника, заступника директора  Гоголівської ЗОШ Романа Гавленка, спеціаліста І категорії відділу економіки та фінансів Олени Кулумбегової.

Із радістю повідомлюємо вам про те, що у своїй групі Олена Кулумбегова стала бронзовою призеркою Чемпіонату. Вітаємо її з цим спортивним успіхом та бажаємо нових великих перемог!