ЗІ СХОДКИ - НА ТОЛОКУ!

Дата: 02.06.2021 10:41

Фото без описуУ вівторок, 1 червня,  в Устивиці  відбулася зустріч мешканців вулиці Котляревського, що на 7 виборчому окрузі, із депутатами, обраними на ньому – Ганною Сидоренко, Наталією Лутай та Іваном Усиком.  Депутат Анатолій Бужин, на жаль, на зібрання не зявився. Питання на сходці вирішували наболіле – ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території колишнього готелю та благоустрій  цієї зарослої бур’янами ділянки. Варто зауважити, що безлад на місці зруйнованого готелю спостерігаємо вже понад добрий десяток років, але саме зараз мешканці вулиці Котляревського та прилеглих вулиць і провулків помітили, що живуть поряд із цим безладом. І це дуже добре, що з якоїсь причини стали помічати негаразди у селі, є надія, що це посприяє їх швидшій ліквідації, тим паче, що, як виявилося на зустрічі, люди  не проти взяти в цьому процесі активну участь і організувати толоку,  адже, за словами селищного голови Володимира Даценка, працівники благоустрою не мають часу на прибирання подібних занедбаних ділянок, бо їм потрібно навести лад у громадських місцях та на територіях закладів та установ у чотирьох населених пунктах громади. Однак, трактор для вивезення сміття буде наданий, пообіцяв селищний голова, та закликав прийти на суботник у суботу, 5 червня,  о 9 –ій ранку усіх присутніх на сходці громадян, депутатів, фермерів, усіх небайдужих устивлян, не залежно від їх місця проживання, активних дописувачів Фейсбука, бо ж подібне стихійне сміттєзвалище у селі не одне і у свій час прибирати доведеться їх усі. Крім того, до толоки долучаться сам селищний голова Володимир Даценко, його заступники, староста села  та  працівники апарату виконавчого комітету Гоголівської селищної ради. Якщо ми хочемо жити у чистих населених пунктах, давайте брати активну участь у їх благоустрої, а не вимагати у влади навести порядок, а слідом  влаштовувати поряд зі своїми домівками безлад.

Не будьмо байдужими! Наведімо у своїх селах зразковий порядок!