ПРОПОЗИЦІЯ ПРО ОРЕНДУ ДИМОВИХ ТРУБ

Дата: 02.06.2021 15:53

Виконавчий комітет Гоголівської селищної ради пропонує в оренду димові труби котелень поблизу шкіл, які розташовані за адресами:

1. 38314, Полтавська область, Миргородський район, село Матяшівка, вул.Першотравнева, буд.1 (висота труби 22,5м, діаметр 65см);

2. 38312, Полтавська область, Миргородський район, село Михайлівка, вул.Шкільна, буд.1 (висота труби 32м, діаметр 40см).

Для розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку, операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до Інтернету.

Термін дії договору орендипять років.

Заяви приймаються на сайті dto.com.ua та за адресою ВК Гоголівської селищної ради (38310, Полтавська обл., Миргородський район, смт. Гоголеве, вул.С.Горєва, 27) до 15.06.2021р. включно.