У ГРОМАДІ ПОБУВАЛИ КЕРІВНИКИ РАЙОНУ

Дата: 09.06.2021 14:36

У вівторок, 8 червня, у Гоголівську селищну раду із робочим візитом завітали голова Миргородської районної державної адміністрації Віктор Іваненко та голова районної ради Наталія Гирка. Метою їх приїзду було знайомство із керівниками, депутатським корпусом громади,  станом речей у її соціальній сфері, проблемами і досягненнями.

Спочатку керівники району зустрілися із головою селищної ради Володимиром Даценком, його заступниками та депутатами селищної ради. Обговорили перспективну співпрацю органу місцевого самоврядуваня та РДА з райрадою, зупинившись на низці фінансових питань, вислухали думки депутатів та відвідали ОЗ «Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» і нову, ще не діючу, АЗПСМ. З приводу школи, то перед місцевою владою постало завдання до початку навчального року побудувати новий харчоблок, а стосовно медичного закладу, то за кошти місцевого та обласного бюджетів на засадах співфінансування він буде підключений до енергоносіїв і зданий в експлуатацію. Це далеко не всі проблемні питання , які є в Гоголівській громаді, але свого часу увага як місцевої, так і районної влади приділятиметься кожному з них, і всі зусилля спрямовуватимуться  на позитивне їх вирішення.