ПОЧАТОК СПІВПРАЦІ ШКОЛИ ІЗ ПІДПРИЄМИЦЕЮ, ЖУРНАЛІСТКОЮ І ГРОМАДСЬКОЮ ДІЯЧКОЮ

Дата: 11.06.2021 12:59

Сьогодні, 11 червня, в Устивицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів завітала її колишня випускниця Інна Єщенко (Перетятько). Наразі вона є головою громадської організації "Редька", підприємцем та журналістом. Гостя зустрілася з директором школи, своїм однокласником, Юрієм Кальником. Колишні однокласники мали цікаву розмову на тему розвитку навчального закладу,під час якої Інна Єщенко запропонувала тісну співпрацю з рідною школою зі створення учнівських проектів, спрямованих на покращення умов для навчального і виховного процесів у ній. При цьому не виключено, що автори особливо вдалих робіт зможуть отримати від Інни Єщенко стипендію.

Сподіваємося, що все заплановане  вдасться втілити в життя і сьогоднішня зустріч стане лише стартом довгої і плідної співпраці.