НАШІ СПОРТСМЕНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СПАРТАКІАДІ НА КРАЩУ СПОРТИВНУ ГРОМАДУ ПОЛТАВЩИНИ

Дата: 14.06.2021 10:52

У суботу, 12 червня, в Решетилівці  відбулися спартакіада ГО «ВССТ «Колос» серед територіальних громад на кращу спортивну  громаду Полтавщини, в якій взяли участь і спортсмени Гоголівської селищної ради. Так, наші земляки взяли участь у змаганнях з міні-футболу, шашок, шахмат та настільного тенісу. За результатами змагань футболісти Гоголівської громади  стали другими, як і чоловіки-тенісисти, шахісти й шахматисти – третіми, жінки-тенісистки посіли четверте місце. Тож більшість наших спортсменів пройшла відбір у наступний етап змагань, які відбудуться у Полтаві  в наступні вихідні. Бажаємо нашим землякам лише перемоги!