ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГОГОЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 14.06.2021 11:05

Звертаємо вашу увагу на те, що розділ Х Перехідні положення Земельного кодексу України доповнено пунктом 24 згідно із Законом № 1423-ІХ від 28.04.2021, який вступив в силу 27 травня 2-21 року.

Надані до дня набрання чинності цим пунктом рішеннями Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів виконавчої влади дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо земельних ділянок державної власності, які відповідно до цього пункту переходять у комунальну власність, є чинними. Особи, які отримали такі дозволи, а також органи, що їх надали, зобов'язані протягом місяця з дня набрання чинності цим пунктом повідомити про це відповідні сільські, селищні, міські ради. Рішення про затвердження такої документації, що не була затверджена  на день набрання чинності цим пунктом, приймають сільські, селищні і міські ради.