НАТАЛІЯ ДОРОГАВЦЕВА ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ НОВУ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ

Дата: 17.06.2021 14:35

Нещодавно наша землячка, знана на Полтавщині поетеса Наталія Дорогавцева власним коштом видала свою третю збірку віршів «..Чуєш?». Вона презентувала її у спілці письменників Полтавщини в обласному центрі, а сьогодні, 17 червня, у Миргороді,  в музеї Давида Гурамішвілі, представила своє творіння і землякам. На зустріч прибули закохані в поетичне слово мешканці Миргорощини, начальник відділу культури Миргородської міської ради Лариса Педченко, голова Миргородського літературного об’єднання «ДієСлово» Людмила Маркова, директор публічної бібліотеки ім. Д. Гурамішвілі Миргородської міської ради Анна Мірошниченко, провідний  спеціаліст відділу культури і туризму Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Світлана Каплун,працівники телестудії «Миргород» тощо.

Захід майстерно провела науковий співробітник музею Наталія Годун. Було сказано чимало добрих слів про нашу землячку Наталію Дорогавцеву, її творчість. Сама авторка презентувала поезії, котрі увійшли в її нову збірку, до сліз розчуливши усіх присутніх, вдячно приймала вітання гостей зібрання та, звичайно ж, роздавала автографи.

Вітаємо Вас, Наталіє Михайлівно, із новим творчим досягненням! Нехай щирі друзі, любов до рідного краю та приємні події й новини щоденно надихають Вас на творчість, а шанувальники Вашого таланту з нетерпінням чекають на знайомство із новонародженими Вашими неперевершеними віршами.