ВІТАННЯ ФЕРМЕРАМ ГРОМАДИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 18.06.2021 08:23

ШАНОВНІ ФЕРМЕРИ ГОГОЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

ЩИРО  ВІТАЄМО ВАС  ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Ваше професійне свято – День фермера – з’явилося на календарі незалежної України не випадково. Адже сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а, швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним краєм, без  степу і співу пташок, без того аж прозорого, чистого повітря, яке вдихаєш на повні груди і відчуваєш – живеш!

Бажаємо всім вам, шановні фермери, дорідних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього. А ще – душевного задоволення від улюбленої справи, гарного настрою, натхнення, міцного здоров’я, злагоди в родинах і миру в державі.

Щиро дякуємо вам за невтомну працю, за щедрість, за турботу про рідну землю, громаду і земляків! Многая вам літа плідної праці задля зростання добробуту співвітчизників!

З повагою Гоголівський селищний голова Володимир Даценко, виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради.