ВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ ЗІ СВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ

Дата: 18.06.2021 08:31

Фото без описуШановні мешканці Гоголівської громади!

Прийміть найщиріші вітання зі Святою Трійцею!

Це свято є Днем народження Христової Церкви, коли Дух Святий зійшов на Апостолів на п’ятдесятий день після Пасхи і благословив їх нести у світ силу Христової віри й істини.

Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входять мир та висока Божа благодать.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить дива.

Вітаю вас зі святом! Нехай Господь зішле на нашу Україну і нашу громаду  мир, спокій та добро.

Бажаю всім зустріти це величне і радісне свято із добрими надіями, світлими помислами та благими справами, з вірою та впевненістю у щасливий прийдешній день!

Зі Святою Трійцею вас!

З повагою Володимир ДАЦЕНКО,