До уваги мешканців Гоголівської селищної ради!

Дата: 18.06.2021 11:17

Згідно рішення чергової дванадцятої сесії Гоголівської селищної ради восьмого скликання від 15.06.2021 року, з 1 липня 2021 року впроваджується новий тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів із домогосподарств у розмірі 16.00 гривень в місяць з однієї повнолітньої (від 18 років) зареєстрованої за даною адресою особи.

Бажаючих скористатися цією послугою громадян просимо укласти договір із Ком СГП «Джерело».

Жителям села Устивиця потрібно звертатися у Ком СГП «Джерело», а сіл Матяшівка, Михайлівка, Мар’янське – у старостати Гоголівської селищної ради. Мешканцям смт. Гоголеве – у загальний відділ Виконавчого комітету.

При собі мати довідку про склад сім’ї, паспорт та код.

Директор Ком СГП «Джерело»

Анатолій Штрикуль