ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Дата: 22.06.2021 11:20

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 22 червня, в Гоголевому біля пам’ятника Воїну Визволителю відбувся мітинг вшанування пам’яті жертв війни, в якому взяли участь мешканці Гоголевого, керівники громади, активісти Гоголівської первинної ветеранської організації.

До присутніх на зібранні звернулися голова ради ветеранів Алла Писаренко, перший заступник селищного голови Лариса Онищенко, вірш на тему війни продекламувала Валентина Костюченко, а  священник місцевого храму відправив панахиду за всіма невинно убієнними в період  війни 1941-1945 років.

Присутні вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Пам’ять про всіх, кого забрала жорстока війна, назавжди залишиться у серцях нащадків.