РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ДИТСАДКАХ ГРОМАДИ

Дата: 22.06.2021 11:48

Виконавчий комітет Гоголівської селищної ради

“ 09" О6      2021 року                                  № 82-0

Про призупинення  освітньо-виховного процесу в Гоголівському ЗДО «Веселка» та Устивицькому ЗДО «Ромашка»

На підставі заяв директорів Гоголівського ЗДО «Веселка» Романюк В.В.    та Устивицького ЗДО «Ромашка» Горбаньової А.П. про призупинення освітньо-виховного процесу в дошкільних закладах з 01.07.2021 по 31.07.2021р. на час перебування педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу у щорічних тарифних відпустках ПОСТАНОВЛЯЮ:

1. Призупинити освітньо-виховний процес в Гоголівському ЗДО (ясла- садку) «Веселка» та Устивицькому ЗДО (дитячому садку) «Ромашка» з 01.07.2021 по 31.07.2021р. на час перебування педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу у щорічних тарифних відпустках.
  2. Бухгалтерії Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради здійснити нарахування згідно чинного законодавства України.

Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                         Євгеній КОНІЩЕВ.