ВІДБУВСЯ І ТУР КОНКУРСУ "КРАЩИЙ ЧИТАЧ ПОЛТАВЩИНИ

Дата: 23.06.2021 12:05

23 червня у глядацькій залі Гоголівського будинку культури відбувся І тур конкурсу «Кращий читач Полтавщини», у якому взяли участь користувачі бібліотек громади- учні 6 та 7 класів загальноосвітніх шкіл. Учасники мали представити  твір українського чи зарубіжного письменника та показати своє особисте ставлення до нього.  Учасниками конкурсу стали користувачі Матяшівської і Устивицької сільських бібліотек та Гоголівської селищної. Переможця обирало компетентне журі у складі  голови –провідного  спеціаліста відділу культури та туризму Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Світлани Каплун і бібліотекарів Михайлівської бібліотеки Катерини Шапран і Матяшівської – Тетяни Горбань. Ним став користувач Матяшівської сільської бібліотеки, семикласник, Віктор Василенко, який представив твір Анатолія Дімарова «Для чого людині  серце». Друге місце дісталося користувачці Гоголівської селищної бібліотеки,   шестикласниці, Поліні Овчаренко, котра обрала для презентації твір Всеволода Нестайка «Неймовірні детективи», третє – користувачці Устивицької сільської бібліотеки, шестикласниці, Тетяні Чайці, яка представляла твір того ж Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі».

Ми вітаємо всіх учасників конкурсу! А Віктору Василенкові зичимо перемоги у наступному турі, котрий, за попередніми даними, відбудеться у вересні в Полтаві.