ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ, ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТА ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ

Дата: 25.06.2021 09:27

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас із великим державним святом – Днем Конституції України!

День Конституції України – це історична дата в календарі, яка навіки закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Правові гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної, натхненної праці на благо добробуту та процвітання нашої держави, заради миру й щастя у спільному домі.

Тож із нагоди значимого державного свята зичимо міцного здоров’я, миру та злагоди, добробуту в кожній родині.

Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства.

Віримо у високе призначення та світле майбутнє нашої держави!

Слава Україні!

Від  імені виконавчого комітету та депутатського корпусу, Гоголівський селищний голова Володимир ДАЦЕНКО.